Služby

 

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Nabízíme komplexní projekty bytových i komerčních prostor, projety jednotlivých místností, poradenství při řešení interiéru od podlahových krytin, interiérových dveří, nábytku, osvětlení až po dekorace, zpracování vizualizací interiérů, a to vše s možností komplexního zajištění dodávky a realizace "na klíč". Jme vám vždy k dispozici, proto nás neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů, čí pokud máte zájem o jakoukoliv službu.

 

 

 

 

 

Projektování interiérů

Projekty interiérů rodinných domů a bytů patří k těm obtížnějším projekčním úkolům. Předpokladem úspěšného a kvalitního návrhu je navázání důvěrného vztahu s klientem. To umožní pochopit jeho potřeby, přesně definovat jeho nároky i představy o bydlení, stávající zvyklosti, obyčeje, rituály. Diky osobnímu přístupu dokážeme navrhnout to správné individuální řešení právě pro Vás. 

Zajištění realizace 

Díky mnohaletým zkušenostem s realizací interiérů můžeme nabídnout kompletní dodávku veškerého vybavení interiéru od podlahy do stropu, včetně zajištění drobných stavebních úprav. Vybavení interiéru dokážeme realizovat jak s využitím kvalitního sériově vyráběného nábytku, tak zakázkové truhlářské práce českých výrobců.